Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Koszarówka - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem, ul. Kopernika

Grajewo(Koszarówka + 4 km)

1 650 000 zł220 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 620 m²

Dom mieszkalny z ogrodem oraz częścią usługową - Restauracją wraz z miejscami noclegowymi w miejscowości Grajewo znajdujący się na ul. Kopernika (woj. Podlaskie, przy trasie 61 na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wojska Polskiego

Grajewo(Koszarówka + 4 km)

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Budynek mieszkalno-usługowy typu bliźniak położony przy drodze krajowej 65 Białystok- ełk w miejscowości Grajewo. Budynek posiada na parterze lokal usługowy obecnie wynajęty dla Firmy Polsat (.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Downary

Downary(Koszarówka + 25 km)

120 000 zł90 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:631 m²

Obiekt handlowo-usługowy z potencjałem na wsi - tylko U nas! Biuro grzegorek nieruchomości serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą budynku handlowo-usługowego wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Ełk

Grunwaldzkie,Ełk(Koszarówka + 24 km)

990 000 zł760 m² 1 302,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:416 m²

*Wyjątkowa oferta - przestronny dom na sprzedaż w urokliwym Ełku z bajecznym widokiem na jezioro.* Zapraszamy do odkrycia tej wyjątkowej nieruchomości w sercu malowniczego Ełku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Brzozowa

Regiel(Koszarówka + 18 km)

365 000 zł1 192 m² 306,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 192 m²

Na sprzedaż drewniany dom letniskowy w miejscowości Regiel - gmina Ełk, razem z działką o powierzchni 1192m2. Budynek nowy, z dwiema sypialniami oraz pokojem z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ełk

Centrum,Ełk(Koszarówka + 24 km)

1 850 000 zł360,50 m² 5 131,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:16 600 m²

Na sprzedaż siedlisko o łącznej powierzchni 1,66 ha, położone w miejscowości Sędki (gmina Ełk). Nieruchomość znajduje się w drugiej linii zabudowy, zaledwie 60 m w linii prostej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Zatorze,Ełk(Koszarówka + 24 km)

1 499 000 zł139,10 m² 10 776,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:383 m²

Na sprzedaż elegancki dom w zabudowie szeregowej na prestiżowym osiedlu - ul. Willowa, ełk Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 108,18 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Pisanica(Koszarówka + 23 km)

1 050 000 zł157 m² 6 687,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 702 m²

Dwa domy na jednej działce Pisanica (gm. Kalinowo) Lokalizacja: - miejscowość Pisanica, gmina Kalinowo malownicza wieś na Pojezierzu Ełckim, z bogatą historią (pierwsze wzmianki już z XVI.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Danowo

Danowo(Koszarówka + 9 km)

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Piękne Siedlisko z Potencjałem Gospodarczym w Danowie! Okazja! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży siedliska w malowniczej miejscowości Danowo. Idealne.